Podcast Episodes

Back to Search
Is Edible Glitter Worth It? What It Really Costs Per Drink and Per Cake

Season 1 Episode 1

Is edible glitter worth the money? A 15-gram jar costs about fifteen dollars — steep next to craft-store glitter, until you do the per-serving math. …

2 months, 4 weeks ago

Short Long
View Episode

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us