Episode Details

Back to Episodes
Češi na mobilech spotřebovali za rok o 20 procent více dat

Češi na mobilech spotřebovali za rok o 20 procent více dat

Published 1 week, 2 days ago
Description

Článek Zuzany Hodkové. Češi spotřebovávají stále více dat. Podle údajů společnosti T-Mobile se meziroční spotřeba dat na osobu zvedla o 20 procent. Může za to stále větší digitalizace služeb kolem nás, ale i více obsahu, který vytváří sami uživatelé.

Co dnes chce typický český zákazník? Podle šéfky tuzemského T-Mobile hlavně dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. „Záleží jim na ceně, ale také kvalitě a službách, které potřebují. Jsou technicky orientovaní a připravení využívat nové služby. Zatímco v minulosti se spíš zajímali o tarify, dnes jim jde o doplňkové služby, klid i bezpečnost,“ říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy Byznys generální ředitelka T-Mobile Czech Republic Melinda Szabó.

Celý článek čtěte zde.

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy.
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram.
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky.
Listen Now

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us