Episode Details

Back to Episodes
Zdražíme, oznámil šéf Applu Tim Cook

Zdražíme, oznámil šéf Applu Tim Cook

Published 1 week, 1 day ago
Description

Článek redakce ČTK. Zákazníci Applu si budou muset za produkty této značky připlatit. Důvodem je rostoucí cena paměťových čipů.

Americká společnost Apple se chystá zvýšit ceny svých produktů, reaguje tím na růst nákladů na paměťové čipy. V rozhovoru s listem The Wall Street Journal to řekl šéf podniku Tim Cook. Apple vyrábí například chytré telefony iPhone, počítačové tablety iPad, chytré hodinky Apple Watch nebo počítače Mac.

Celý článek čtěte zde.

  • Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy.
  • Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
  • Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram.
  • Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky
Listen Now

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us