Episode Details
Back to Episodes
Češi usilují o pořádání hokejového MS. Hrálo by se v Praze a Brně
Published 1 week ago
Description
Článek redakce ČTK. Před dvěma roky se konalo hokejového mistrovství světa v Praze a Ostravě. Vrcholná soutěž by se do Česka mohla vrátit za pět let.
Pokud Česko uspěje s kandidaturou na pořádání hokejového mistrovství světa v roce 2031, bude se turnaj hrát v Praze a v Brně. Na čtvrteční konferenci Českého svazu ledního hokeje to řekl viceprezident svazu Petr Bříza, který nevolební konferenci při absenci prezidenta Aloise Hadamczika řídí.
Celý článek čtěte zde.
- Další články, ale také podcasty, komentáře a videa najdete na zpravodajském serveru Seznam Zprávy.
- Své názory, návrhy, otázky, stížnosti nebo pochvaly nám můžete posílat na adresu audio@sz.cz.
- Sledujte @SeznamZpravy na sociálních sítích: Twitter // Facebook // Instagram.
- Seznam Zprávy jsou zdrojem původních informací, nezávislé investigace, originální publicistiky