Episode Details

Back to Episodes

Vltavín: V Budějovicích jezdily tramvaje. Byly ale velmi pomalé a před mostem museli cestující vystoupit

Published 1 week, 1 day ago
Description

Jediného pozůstatku po tramvajích v Českých Budějovicích si můžete všimnout na Mariánském náměstí. Zůstal tu sloup postavený během rekonstrukce trati ve 20. letech minulého století. V zorném poli ho budete mít, pokud si stoupnete před Mariánská kasárna a podíváte se směrem k Černé věži.

Listen Now

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us