Episode Details

Back to Episodes

Zbigniew Kapiński: Minister Żurek źle zaczął, kwestionując mnie jako prezesa. Ale jestem gotowy rozmawiać z każdym

Episode 14279 Published 4 weeks ago
Description

 W "Poranku Wnet" Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego Zbigniew Kapiński mówi o wyzwaniach, które stoją przed nim jako osobą kierującą jedną z najważniejszych instytucji państwa polskiego. Deklaruje gotowość podjęcia rozmów ze swoimi oponentami, zarówno ministrem sprawiedliwości Waldemarem Żurkiem, jak i sędziami i ławnikami. "Potrzeba jest dobra wola, ale przede wszystkim poszanowanie porządku prawnego" - podkreśla sędzia. 

Listen Now

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us