Episode Details
Back to EpisodesZbigniew Kapiński: Minister Żurek źle zaczął, kwestionując mnie jako prezesa. Ale jestem gotowy rozmawiać z każdym
Episode 14279
Published 4 weeks ago
Description
W "Poranku Wnet" Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego Zbigniew Kapiński mówi o wyzwaniach, które stoją przed nim jako osobą kierującą jedną z najważniejszych instytucji państwa polskiego. Deklaruje gotowość podjęcia rozmów ze swoimi oponentami, zarówno ministrem sprawiedliwości Waldemarem Żurkiem, jak i sędziami i ławnikami. "Potrzeba jest dobra wola, ale przede wszystkim poszanowanie porządku prawnego" - podkreśla sędzia.