Episode Details

Back to Episodes
В НГУ створили нову артилерійську бригаду «Грегіт»: як вона воюватиме

В НГУ створили нову артилерійську бригаду «Грегіт»: як вона воюватиме

Published 1 month ago
Description
Командир новоствореної бригади «Грегіт» пояснив як дрони та артилерія працюватимуть разом. 25 квітня 2026 року було презентовано новостворену 7-му артилерійську бригаду «Грегіт» у складі другого корпусу НГУ «Хартія». Вона стане комбінованим підрозділом із власними безпілотними системами, розвідкою, реактивною та самохідною артилерією. За словами командира бригади, сучасна війна швидко змінюється, а головну роль у ній вже відіграють FPV-дрони, тоді як артилерія працює на подавлення і руйнування цілей. Про це в ефірі Армія FM заявив командир 7 артилерійської бригади «Грегіт» підполковник Віталій Корнієнко на позивний «ГФЕСТ».
Listen Now

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us