Episode Details

Back to Episodes
Platíme za elektřinu nejvíc v Evropě. Za pár let ji budeme od sousedů dokupovat a bude ještě hůř

Platíme za elektřinu nejvíc v Evropě. Za pár let ji budeme od sousedů dokupovat a bude ještě hůř

Published 1 month, 2 weeks ago
Description
Je zestátnění skupiny ČEZ strategickou chybou, nebo retailoví investoři blokují projekty s dlouhými časovými horizonty? Proč se současná vláda k této situaci postavila lépe než předchozí? Do nového dílu MoneyPenny si Matouš a Radek přizvali minoritního akcionáře skupiny ČEZ, investora a energetického experta Michala Šnobra. V rozhovoru se zaměřili na evropskou energetiku a její budoucnost. Mluvili i o osobních investicích Michala Šnobra.
Kompletní epizody jsou dostupné na https://herohero.co/moneypenny nebo https://moneypenny.opinio.cz/.
Listen Now

Love PodBriefly?

If you like Podbriefly.com, please consider donating to support the ongoing development.

Support Us